Czas na grill!

Grillowanie to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu w wiosenne i letnie popołudnia. Czy może być coś przyjemniejszego? Wspaniałe towarzystwo, ładna pogoda, a do tego te fantastyczne smaki!

Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają grillowanie przygotowaliśmy mnóstwo smakołyków.  W naszej ofercie amatorzy dań z rusztu znajdą kiełbasy grillowe (w tym nowość – Kiełbasę białą parzoną charakteryzująca się 90% mięsa), kaszanki oraz marynowane mięsa wieprzowe grillowe otoczone naszą przepyszną autorską marynatą (jaka to oszczędność czasu!) – boczek, karkówka oraz schab. Wszystkie produkty to kruche, wyselekcjonowane i szlachetne mięsa wieprzowe, zamarynowane według tradycyjnych receptur z użyciem aromatycznych przypraw. Pakowane są w wygodne, a równocześnie bardzo estetyczne twarde tacki, które znacznie ułatwią przygotowanie potraw.

Karkówka marynkowana (2) Boczek marynowany (3)

Bardzo nas cieszy fakt, że coraz większym powodzeniem cieszą się także steki i burgery wołowe. Nic dziwnego, że grillowana wołowina tak szybko zyskuje na popularności – jest bardzo smaczna, zdrowa, bogata w żelazo i witaminy, a przy tym wyśmienita!

Pamiętajcie, by wybierać produkty najwyżej jakości od zaufanych producentów. Potrawy z rusztu proponujemy urozmaicić grillowanymi warzywami – bakłażanem, cukinią, ziemniakami czy kukurydzą.

Miłego grillowania!

 

Zobacz także

Pokaż więcej