Łukowska Spiżarnia

Tradycyjne wędliny i konserwy najwyższej jakości, przypominające smak dawnych, domowych wyrobów. Sekret wyjątkowego smaku produktów z Łukowskiej Spiżarni to szlachetne, wyselekcjonowane mięso  najwyższego gatunku, przygotowane według tradycyjnej receptury.

Zobacz więcej

Kiełbasa z wędzarni

NOWOŚĆ!

Wysokiej jakości, krucha kiełbasa z dodatkiem wołowiny przypominająca smaki dzieciństwa. Produkt nie zawiera białka sojowego, fosforanów, sztucznych barwników i aromatów.

Zobacz więcej

Kulinarne abc już do pobrania!

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową publikację, która dowodzi, że wołowina jest mięsem idealnym na co dzień, łatwym w przygotowaniu oraz niezwykle zdrowym i smacznym.

Zobacz więcej

Steki ze Świata Szlachetnej Wołowiny

Szlachetna wołowina z Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A. to przede wszystkim najwyższej jakości surowiec, który pozyskiwany jest wyłącznie z polskich gospodarstw.

Zobacz więcej

 

 

Witamy na stronie Zakładów
Mięsnych Łmeat-Łuków S.A.

Zakłady Mięsne Łmeat Łuków S.A. należą do grona największych i najnowocześniejszych producentów branży mięsnej w Polsce. Swoją wysoką pozycję wśród najlepszych zawdzięczają nowoczesnej technologii, systematycznym modernizacjom oraz doświadczonej i wykwalifikowanej załodze.

Nasze produkty dystrybuujemy poprzez kanał tradycyjny, nowoczesny oraz kierujemy na eksport. Posiadamy własną sieć detaliczną, centra dystrybucyjne, a także transport specjalistyczny, żywcowy i do przewozu wyrobów gotowych.

WIĘCEJ O NAS

Oferujemy

  • skup i ubój żywca wołowego
  • rozbiór mięsa wołowego i dystrybucja
  • produkcja wędlin i konserw wołowych
  • skup i ubój żywca wieprzowego
  • rozbiór mięsa wieprzowego i dystrybucja
  • produkcja wędlin i konserw wieprzowych
Szczegółowa oferta

Zobacz katalogi produktów

Wszystkie produkty


„Łmeat-Łuków” S.A. to doświadczenie i świetna obsługa. Nasza tradycja sięga 1973 roku.
Grażyna Prokopiuk, Prezes Zarządu
Chcesz pracować w naszej firmie? Sprawdź najnowsze oferty pracy. Sprawdź oferty pracy