Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprosił jak co roku Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku pieniądze zbierane były dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W niedzielę 14 stycznia na ulicach Łukowa oraz w różnych miejscowościach w powiecie łukowskim pojawiło się 240 wolontariuszy. Łuków grał przez cały dzień. Odbyły się Piknik Motoryzacyjny, „Wielkoorkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej”, „Dni Otwarte” w łukowskim szpitalu oraz zbiórka krwi. Tradycyjnie datki na Orkiestrę były też biletem wstępu na pływalnię „Delfinek” i lodowisko. Popołudniu mieszkańcy Łukowa spotkali się na koncercie plenerowym w miejskim parku. Głównym punktem programu były licytacje. Był też tradycyjny kiermasz z gadżetami WOŚP oraz kiermasz gastronomiczny. W trakcie imprezy motocykliści ze Stowarzyszenia Bears Riders oferowali przejażdżki quadami, a Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji przejażdżki konne. Świetną muzykę dla każdego zapewnił zespół FLASH. Wystąpiły także Klaudia Borejko oraz Alicja Dziurdziak. Około godziny 18.30 odbył się koncert zespołu BAYERA. O godzinie 20:00 zapłonęło „Światełko do nieba”.

101 tysięcy złotych jest już na koncie łukowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dane pochodzące z oficjalnego komunikatu wydanego 15 stycznia o godzinie 14.30.

Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona sponsorów 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Zobacz także

Pokaż więcej